fbpx

Україно, ми з тобою! 🇺🇦

Дитяча стоматологія №1

Ми збережемо усмішку вашого малюка
у цю непросту хвилину
Одеса, проспект Академіка Глушка, 22-Б
65113 (ЖК "Схід")

ЦІНИ Записатися на прийом

В нас ви можете отримати ургентну допомогу абсолютно безкоштовно. Через військові дії матеріали виросли у вартості, і багато клінік підняли ціни.

На плановий прийом наші ціни залишилися такими ж, як і були раніше. Ми робимо все можливе, щоб у цей важкий для вас час, посмішка вашої дитини була здорова та красива.

Якщо вас турбує здоров'я зубів малюка - зателефонуйте нам прямо зараз.

Бережіть себе та своїх близьких!

Години прийому

 • Понеділок
  9:00 – 18:00
 • Вівторок
  9:00 – 18:00
 • Середа
  9:00 – 18:00
 • Четвер
  9:00 – 18:00
 • П'ятниця
  9:00 – 18:00
 • Субота
  9:00 – 18:00
 • Неділя
  закрито
Опыт врачей 20+ лет
Более 7000 довольных родителей
Игровая зона 15м²

Зателефонуйте зараз і поставте будь-які питання.

Дитяча стоматологія в Одесі

Допомагаємо із посмішками, які хочеться показувати друзям. Робимо так, щоб стоматолога можна було відвідувати двічі на рік. 

Затишок для дитини. Ми робимо все, щоб дитині в клініці було весело та цікаво. Він подивиться мультики під час прийому, пограється з іграшками в дитячій зоні та поспостерігає за рибками в акваріумі. Після візиту діти розуміють важливість стоматолога і часто хочуть повернутися ще. 9 із 10 пацієнтів звертаються до нас знову.

Досвід лікарів. Наші стоматологи кандидати та доктори медичних наук. Ми приймаємо на роботу лікарів зі стажем щонайменше 10 років.

стерильність. Насамперед, стоматологічна клініка має бути максимально чистою та стерильною. Після кожного прийому всі інструменти проходять 4 етапи стерилізації в окремому приміщенні і запаковуються в крафт пакети. Крісло та кабінет провітрюються та обробляються спеціальними антисептичними засобами.

Якщо вам важливе здоров'я зубів дитини, не відкладайте справу у довгий ящик. Чим раніше ви подбаєте про посмішку малюка – тим вдячніше він буде вам коли виросте. Звертайтеся до нас, ми поправимо всі проблеми та закладемо дитині фундамент здорових зубів.

Что про нас говорят

Записатися на прийом

дитяча стоматологія

Уявіть, що вам не потрібно бігати поверхами в пошуку потрібного кабінету, і тіснитися в задушливій черзі. Ви не чуєте нескінченні крики дітей та суперечки батьків із лікарями.

Навколо просторо та затишно, ваша дитина побігала в ігровій кімнаті, а тепер спокійно сидить у кріслі у лікаря та дивиться мультики.

Ви зітхнувши з полегшенням роздумуєте, чому раніше не звернулися до цієї клініки.

 У Nikadent Family ви знайдете зовсім інший рівень ставлення до себе та малюка.

Запишіться прямо зараз і подивіться, якою комфортною виявляється буває стоматологія.

ru_RU

Записатися на прийом

Мы перезвоним вам как можно скорее и подберем удобное время для визита в клинику.

/*binotel call tracking */